Asparagus

Свіжа спаржа

Ми вирощуємо спаржу на нашій сімейній фермі неподалік Харкова з 2015 року. Бережний збір, професійне сортування, передпродажна підготовка роблять наш продукт унікальним та неповторним! Як правило, збір спаржі починається з середини квітня, проводиться рано-вранці, щоб вже до обіду доставити її в ідеальному та свіжому стані споживачеві.

Вибирайте свіжу, натуральну спаржу, вирощену на нашій фермі!

Наші переваги

Родючі ґрунти та теплий весняний клімат Харківської області
є ключем до вирощування незмінно солодкої, смачної спаржі.

СПАРЖА – ЦЕ НОВИЙ СУПЕРПРОДУКТ

Спаржа є чемпіоном серед Суперовочів в Україні. Її головна перевага - високий вміст вітаміну А, фолієвої кислоти та дієтичних волокон (всі вони, як вважають, допомагають боротися з раком). Також вона має високий вміст білка, низький вміст жиру та холестерину, містить високий рівень калію (добре підходить для контролю артеріального тиску)

КОЖНОМУ - СВІЙ РОЗМІР

Найкраща товщина стебел справді є питанням переваги, ніж правилом. Тонкі, середні чи товсті, всі стебла соковиті та ніжні!ДОВГИЙ СЕЗОН

Як правило, ми продаємо нашу спаржу з кінця квітня до 20 червня, що дає Вам можливість насолоджуватися свіжим продуктом протягом 7-8 тижнів.

App

СВІЖА ТА СМАЧНА – КУХАРЯМ ЧЕ ДО ВПОДОБИ

Ми твердо віримо, що кожна людина має насолоджуватися гарною їжею, приготовленою з найкращих інгредієнтів із турботою та творчістю. Ми не сумніваємося, що свіжі овочі у сезон мають найкращий смак, і НАША спаржа – чудовий цьому приклад.
РІЗНОМАНІТТЯ

Ми невелика ферма, що спеціалізується на органічному вирощуванні зеленої спаржі. Найближчим часом наш асортимент буде доповнений білою та фіолетовою спаржею. Ми знаходимося в мальовничому місці, всього за 30 хвилин їзди від міста Харків.

ПІДТРИМКА ЕКОНОМІКИ

Вибираючи нас, ви підтримуватимете місцевого виробника та українську економіку в цілому, що, у свою чергу, забезпечить робочі місця та доходи, покращуючи рівень життя місцевих жителів.

Image

ДОСТАВКА В ХАРКІВ

Для зручності наших покупців 2 рази на тиждень ми робимо доставку спаржі в м. Харків. Всі подробиці про дату та час постачання обговорюються індивідуально.

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ПРОДУКТ

Відкрийте для себе цей суперовоч!
Спаржа є скарбницею вітамінів та мінералів. Запобігає утворенню пухлин, підходить для тих, хто годує грудьми і для схуднення, тому що 100 г продукту містить всього 18 калорій. Крім того, спаржа є одним із найефективніших афродизіаків.

Також спаржа::

  • Є природним джерелом фолієвої кислоти
  • Містить антиоксиданти
  • Знижує ризик розвитку діабету
Image

ХТО МИ

Ми – сімейне фермерське господарство.
Ми люди, які люблять землю, працюють на ній та живуть у гармонії з нею!
На нашій сімейній фермі ми вирощуємо не лише спаржу, а й ягідні культури.
Унікальне розташування в екологічно чистому селі Ольховатка Нововодолазького району
забезпечує ідеальні умови ґрунту та помірний клімат для виробництва найсолодших, найніжніших, ароматних свіжих продуктів, які ви коли-небудь пробуватимете.

Полуниця (суниця садова) малина, єжевіка, голубіка, жимолость – ці ягоди також вирощуються на нашій фермі!


X
To order